• TurkishEnglishArabicGerman
[gtranslate]
TurkishEnglishArabicGerman

İstanbul Turu 4 gün 3 gece (Grup Turu)

İstanbul, Türkiye

Fiyat

Süre

4 gün

Açıklama

İstanbul turları, hem Türkiye'nin hem de dünyanın en önemli şehirleri arasında bulunan İstanbul'u keşfetmek isteyenler için ideal bir seçenek oluyor. Metropol şehirler arasında yüksek popülerliğe sahip olan İstanbul, nüfus bakımından Türkiye'de ilk sırada bulunuyor. Asya ve Avrupa kıtalarını birbirine bağlaması ise en büyük özelliği olarak kabul ediliyor. İstanbul, 15 milyonluk nüfusunun yanı sıra çok sayıda turist ve ziyaretçiye de ev sahipliği yapıyor. İstanbul'u ziyaret etmek istiyorsanız, İstanbul turları ile bu hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul kültür turları ile eşsiz bir İstanbul turuna çıkabilirsiniz. Kültür turları ile bu büyük şehrin en güzel yerlerini keşfedebilir, en eğlenceli aktivitelere katılabilirsiniz. İstanbul'da yapılabilecek çok sayıda aktivite seçeneği bulunuyor. Bu aktivitelerin başında elbette boğaz turu geliyor. İstanbul gezisi programı bulunan bir turla İstanbul'a gelip Eminönü ya da Ortaköy'den başlayan benzersiz boğaz turlarına katılabilirsiniz. Hafta sonlarınızı Büyükada gezisi ile geçirirken akşamları da sahilde bisiklet sürerek şehrin tadını çıkarabilirsiniz. Bu aktiviteler için İstanbul şehir turu programı seçeneklerine göz atabilirsiniz.

İçindekiler / Dışındakiler

  • Biletler
  • Öğle Yemeği
  • Ulaşım
  • Akşam Yemeği

Avantajlar

Ücretsiz WIFI

Plan

İstanbul havalimanına vardığınızda, personelimiz sizi otelinize lüks bir yolculukla karşılayacaktır.
Teklife özel araba ve Arapça konuşan sürücü dahildir.

Prenses Adası'nda vapurla Marmara Denizi'ndeki birkaç adanın keşfedilmesi ve Buk Ada'ya (Prenses Adası) varış, temiz havanın tadını çıkarmak, faytonlara binmek, bisiklete binmek, öğle yemeği yemek ve muhteşem doğanın tadını çıkarmakla başlayıp tam gün sürecek bir aktivite olacak. , bu adanın ayırt edici özelliği hiç araba olmaması. Ardından, otele dönmeden önce benzersiz bir alışveriş deneyiminin keyfini çıkarmak için sizi Olivium Outlet Center'a götüreceğiz.
Bu teklif, grup turlarını içerir (Biletler ve Öğle Yemeği).

İSTANBUL'da kendi başınıza kahvaltı, öğle yemeği ve alışverişin tadını çıkarmak için tam bir sabah vaktiniz olacak.

Ekibimiz otelden check-out işleminizi yapacak ve dönüş uçuşunuz için sizi otelden İstanbul uluslararası havalimanına alacaktır.
Teklife özel araba ve Arapça konuşan sürücü dahildir.

Lokasyon

Find a route from your location

Bir de bunlar var...

Değerlendirme

Değerlendirme ok

Bir Değerlendirme Yap

Your email address will not be published.

  • Kalite
  • Lokasyon
  • Avantajlar
  • Hizmetler
  • Ücret

Rezervasyon Yap

Genel Bilgi

Maks. Misafir

30

Min. Yaş

Lokasyon

Dil