• TurkishEnglishArabicGerman
[gtranslate]
TurkishEnglishArabicGerman

İstanbul Turu 6 gün / 5 gece (Grup Turu)

İstanbul, Türkiye

Fiyat

Süre

6 gün

Açıklama

İstanbul turları, hem Türkiye'nin hem de dünyanın en önemli şehirleri arasında bulunan İstanbul'u keşfetmek isteyenler için ideal bir seçenek oluyor. Metropol şehirler arasında yüksek popülerliğe sahip olan İstanbul, nüfus bakımından Türkiye'de ilk sırada bulunuyor. Asya ve Avrupa kıtalarını birbirine bağlaması ise en büyük özelliği olarak kabul ediliyor. İstanbul, 15 milyonluk nüfusunun yanı sıra çok sayıda turist ve ziyaretçiye de ev sahipliği yapıyor. İstanbul'u ziyaret etmek istiyorsanız, İstanbul turları ile bu hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İçindekiler / Dışındakiler

  • Biletler
  • Öğle Yemeği
  • Ulaşım
  • Ekstra Etkinlikler

Avantajlar

Ücretsiz WIFI

Plan

İstanbul havalimanına vardığınızda, personelimiz sizi otelinize lüks bir yolculukla karşılayacaktır.
Teklife özel araba ve Arapça konuşan sürücü dahildir.

Prenses Adası'nda vapurla Marmara Denizi'ndeki birkaç adanın keşfedilmesi ve Buk Ada'ya (Prenses Adası) varış, temiz havanın tadını çıkarmak, faytonlara binmek, bisiklete binmek, öğle yemeği yemek ve muhteşem doğanın tadını çıkarmakla başlayıp tam gün sürecek bir aktivite olacak. , bu adanın ayırt edici özelliği hiç araba olmaması. Ardından, otele dönmeden önce benzersiz bir alışveriş deneyiminin keyfini çıkarmak için sizi Olivium Outlet Center'a götüreceğiz.
Bu teklif, grup turlarını içerir (Biletler ve Öğle Yemeği).

Bizans ve Osmanlı Kalıntıları turu ile olağanüstü bir tarihi deneyim yaşayacaksınız. Şu yerleri ziyaret edeceksiniz: Topkapı Sarayı, Sultan Ahmed Camii, Kapalıçarşı ve at yarışı arenası.
Bu teklif, grup turlarını içerir (Biletler ve Öğle Yemeği).

Ertesi gün, Boğaz'a bakan en ünlü simge yapıları tanımak ve güzel deniz atmosferinin tadını çıkarmak için ateşli bir tekne ile Boğaz turu yapılacaktır. Ardından SPICE BAZAAR'a hareket. Son tur JAWAHER AVM'ye.

Bu teklif, grup turlarını içerir (Biletler ve Öğle Yemeği).

Son gün, İSTNBUL'de kendi başınıza kahvaltı, öğle yemeği ve alışverişin tadını çıkarmak için tam bir sabah vaktiniz olacak.

Our team will make your check out from hotel and pick you up from the hotel to Istanbul international airport for your departure flight.

The offer includes privet car and Arabic spoken driver.

Lokasyon

Find a route from your location

Bir de bunlar var...

Değerlendirme

Değerlendirme ok

Bir Değerlendirme Yap

Your email address will not be published.

  • Kalite
  • Lokasyon
  • Avantajlar
  • Hizmetler
  • Ücret

Rezervasyon Yap

Genel Bilgi

Maks. Misafir

250

Min. Yaş

Lokasyon

Dil