• TurkishEnglishArabicGerman
[gtranslate]
TurkishEnglishArabicGerman
2018

'den Beri

Bizi Arayın

+90 542 531 69 31
Biz Kimiz?

Ravishing Travel Hakkında

Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir seyahatin standartlarını oluşturmak yükseltmek için çalışan RAVİSHİNG TRAVEL 2018 Yılında kurulmuştur.

Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek sınıfının en iyisi yaşam tarzı markalarıyla sizlere hizmet vermeye çalışmaktadır. Çalıştığı alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir. Otel konaklama, tur, transfer, araç, tahsisi, günübirlik şehir dışı turları, şehir dışı yatılı turlar, grup turları,( şehir içi ve şehir dışı) emlak, arazi, parsel, ev rezidans proje villa satış kiralama, sağlık turizmi, vip araç hizmeti, balayı çiftlerine özel paketler, ve uçak bileti sektöründe faaliyet göstermektedir
RAVİSHİNG TRAVEL kısa bir zamanda ulaştığı başarının sırrı güvenilir, ve üstün hizmet kalitesindendir, müşteri memnuniyeti odaklı bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır.

Tüm insanlığın bütün toplumun seyahat ihtiyacını yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal bilincini de yansıtmaktadır. Sosyal sorumluluk çalışmalarını yürütürken insanların hayatlarında bir iz bırakmayı ve seyahat yaşamını daha iyi bir hale getirmeyi hedeflemektedir.
RAVİSHİNG TRAVEL Turizme öncü ve örnek olma amacıyla hareket ederken TÜRKİYEDE VE DÜNYADA Değişimin öncüleri arasında yer alan geniş hizmet bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmektedir.

RAVİSHİNG TRAVEL Standartları belirleyen keşfederek ilerleyen TÜRKİYE ekonomisine ve TURİZME Faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeye devam edecektir.

VİZYON

Tüm dünya genelinde güvenilir, uygun, ve yüksek kaliteli hizmet veren emlak, tekstil, gıda, sağlık turizmi ve turizm firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak

MİSYON

Çalıştığı alanlarda küresel bir seyahat acentası olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir. Otel konaklama, tur, transfer, araç tahsisi, günübirlik şehir dışı turları, şehir dışı yatılı turlar, grup turları, ( şehir içi ve şehir dışı) emlak, arazi, parsel, ev rezidans proje villa satışı ve kiralama, sağlık turizmi, vip araç hizmeti, balayı çiftlerine özel paketler, ve uçak bileti sektöründe faaliyet göstermektedir
Simdi Tam Zamanı

Yola çıkmaya hazır mısın?